Skrýt reklamu

Ahojky všichni

Jaké jsou nejlepší dietní recepty? Napište nám ten svůj..

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Ahojky všichni

Příspěvekod Návštěvník » ned zář 23, 2012 3:02 pm

Ahojky všichni. I já jsem se nechala zlákat klamavou reklamou. Od puberty mě trápily široké boky a silná stehna, jinak jsem byla štíhlá. Kvůli mé asimetrické postavě jsem měla problém s kalhotamy, musela jsem nosit jen pánské střihy placici A tak, když jsem v reklamě viděla upoutávku na LipoxalExXTREME, který sliboval odbourání tuku a zeštíhlení právě těchto problémových partií, neváhala jsem a hned jsem pro něj běžela. Nejen, že jsem nezhubla,ale navíc se dostavily dosti nepříjemné zdravotní potíže. Počínaje pálením žáhy, zvracením, průjmem, pak následovalo vypadávání vlasů a pak nakonec to skončilo tím, že mi tyto „zázračné“ léky rozhodily hormony tak, že mi prsou začal téct sekret podobný mateřskému mléku, čehož se nemůžu zbavit dodnes, i když je to cca 5 let. placici Nyní vyběhl na trh nový „zázračný“ prostředek jménem Alli. Kamarádka ignorovala mé varování a koupila si ho. Sice zhubla 5 kg,ale to jen díky tomu, že během užívání trpěla průjmama a zažívacími potíži. Poté co ho přestala užívat nabrala okamžitě 8 kg zpět. Takže Vás všechny, co chcete vyzkoušet tyto jedy předem varuji!!!! Místo toho mám pro Vás radu....místo hltání prášků pravidelně jezte. Snídejte, svačte a na oběd volte lehká jídla. Každý den jezte ovoce, zeleninu a cereálie a aspoň obden cvičte ( nejlepší je to ráno, porotože těho hned začne spalovat tuk). A hlavně nesolte!!!Já hrozně moc solila a teď jsem přestala a váha jde krásně dolů a navíc mi neotýkají nohy ani obličej. Také je dobré píti vodu s citrónem ráno a večer, krásně nastartuje organismus a pomůže Vám vyplavit z těla škodliviny. Když tohle budete dodržovat uvidíte jak krásně a snadno zhubnete bez hladovění. Jím každé 3 hodiny a vůbec nemám pocit hladu. Hlavně musíte jíst v klidu a každé sousto pořádně rozžvíkat souhlas Doufám, že to některé z Vás pomůže stejně jako mě ano-ano

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Dieta - Recepty

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron