Skrýt reklamu

Nevím

Jaké jsou nejlepší dietní recepty? Napište nám ten svůj..

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Nevím

Příspěvekod Návštěvník » čtv lis 15, 2012 12:02 am

Nevím sice jakým způsobem by ti alli měl hubnutí urychlit, ale spíš omezí tvoje chutě na jídlo. A jelikož je volně prodejný v lékárně tak bych mu zas až tak moc nevěřila.placici. Taky se snažím pořád hubnout a loni mi moje doktorka předepsala prášky na hubnutí ( cenově byli asi stejně drahé jak alli ). Můžu říct, že jsem po nich opravdu zhubla 10kg. Přestala jsem mít chutě na jídlo a nutilo mě to hodně pít. Ale mělo to i vedlejší účinky jako jsou stres, nervozita, nespavost. ano-ano Jakmile jsem přestala prášky užívat tak zhuba do půl roku se mi zase vrátily moje chutě na všechno co jsem měla ráda a polovinu těch shozených kil jsem měla zpátky.
Takže pokud ti můžu poradit vykašli se na prášky a raději trénuj pevnou vůli a opravdu omez jídlo, hlavně ve večerních hodinách jez víc bílkovin a míň sacharidů. Vím, že jsi chtěla slyšet něco jiného, ale chtěla jsem ti napsat svůj názor. Já teorii ovládám dokonale, ale taky mi chybí pevná vůle. Nevyhazuj zbytečně peníze, raději si za něj kup nějaký přístroj a na něm cvič.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Dieta - Recepty

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron