Skrýt reklamu

extravaganca kozinka:Tak to jsem ráda

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

extravaganca kozinka:Tak to jsem ráda

Příspěvekod Návštěvník » úte dub 02, 2013 7:01 pm

extravaganca kozinkaTak to jsem ráda,že se můžu přidat No já úplně odtučněné věci nejím...mám nemocnou slinivku,takže nesmím smažené,mastné(což je při dietě výhoda)takže až tak přísně nesleduju tučnost jogurtů....od doby co jsem onemocněla se slinivkou jsem tohle nadobro opustila,stejně jako alkohol,který nesmím...neměla bych ani slané,ale přiznám se,že v tom si v lepším období(mívám špatné,kdy to do sebe nedám)fakt ujíždím...paradoxně jídlo jako takové nesolím
Co se třeba pešiva týče,tak tam trochu tápu..jím tmavé,ale snažím si kontrolovat,ať je to celozrnné,ne jen nabarvené karamelem,ale občas je to problém.Hlavně mám problém v tom,že nevím,zda si ho můžu dát na véču...např.celozrnnou špičku,šunku,sýr a zelenina.Sýry jím jen max 30%,ujíždím na cottage sýru...jak čistém,tak zeleninovém.
Měla bych dotaz ohledně rýže a těstovin(jím jen tmavé)...můžu to nebo ne?Brambory téměř nejím a když už,tak malinko,knedlíky vůbec.
Omlouvám se,že tak zavaluju dotazy,ale tak když je ta možnost,tak proč to nevyužít,že

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron