Skrýt reklamu

kozinka misicka: já vím, mám jich plnou ledničku

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

kozinka misicka: já vím, mám jich plnou ledničku

Příspěvekod Návštěvník » stř bře 13, 2013 12:04 am

kozinka misicka já vím, mám jich plnou ledničku.. Jí je i chlap i dcerka
temptation mě KC říkala, že prostě jakýkoliv cukr je zbytečný, jako neříkám že ten hnědý není zdravý jen asi chtěla abych si odvykla sladké chuti a také slané chuti - proto zákaz soli.
Ale řeknu vám, že po těch dvou měsíc, když jsme to vyhráli, po cestě domů jsem si chtěla dopřát moje oblíbené bohemky paprikové.. Koupila jsem je na benzině, s totální chutí jsem je otevřela, dala si do pusy jeden, čekala jsem tu super chuť kterou jsem znala.... ale bylo to tak slané, že jsem to prostě nemohla sníst a to nekecám!!!!!! Za ty dva měsíce nesolení se člověku tak upraví chuťové buňky (a to jsem opravdu ani před tím moc nesolila) a to samé je prý s cukrem... a je pravda, že než jsem šla do Souboje, tak jsem sladila 3 cukry do kávy.... v Souboji jsem přestala sladit a vůbec mi to nechybí!! Piju kafe teď rozhodně míň než před tím (to bylo asi 10x týdně) a teď max. 1x za týden.. taky už jsem v puse neměla strašně dlouho čokošku (jen na své nározky jsem si dopřála mou oblíbenou milku, snědla jsem ji celou a tak se přesladila, že zase až na nározky.. )

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron