Skrýt reklamu

Ahoj holky:-)

Informace a diskuze o hubnutí pro ženy.

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Ahoj holky:-)

Příspěvekod Návštěvník » stř zář 05, 2012 3:04 am

Ahoj holky-)
Mám sice jen 17let, ale s ruznýma dietama a práškama na hubnutí mám opravdu hodně bohaté zkušenosti. S váhou bojuji asi 4 roky.
Vyzkoušela jsem všechny možné léky jako jsou např. Meridia, Lindaxa, Adipex a mnohé další.
Výsledek se sice dostavil, ale to jen díky neustálému cvičení a skoro nejezení. A je jasné, že člověk do konce života nevydrží deno denně cvičit a skoro nejíst, takže jsem vždy pak znovu přibrala. A nemluvím tu o 5 kilech, ale o 20kg a podobně.
Tak jsem si řekla, že takhle to prostě dál nejde, že musím zhubnout jednou pro vždy a natrvalo.
Jsme typ člověka, který přibere JEN PO POHLEDU na nějaké nezdravé jídlo, takže o to to hubnutí mám mnohem těžší.
Co si budem nalhávat, člověk nezhubne jen sezením u pc a jezením čokolád a bůčků. Je jasné, že když chcete zhubnout, musíte jíst 6krát za den, vypít nejlépe 0,4l/kg vody či neslazených čajů a k tomu cvičit, bez toho to prostě nejde (krom výjimek-znám spoustu holek, co se cpou jen sladkým a vůbec necvičí a přitom jsou jak lunt, ale mezi ně bohužel nepatřím, takže mluvím k těm, které mají stejný problém s hubnutím jako já).
Díky kamarádce jsem se dozvěděla o německé firmě Lr Health and Beauty a jejich výrobku FiguActiv. Jedná se o dietní instantní nápoj v prášku (vhodný pro ženy i muže a i pro diabetiky). Protože mě to zajímalo, šla jsem s kamarádkou na prezentaci této firmy, kde měli přednášku různí doktoři o výrobcích (kosmetika,výživové doplňky), které tato firma nabízí. Nejdříve jsem se bála si koktejl koupit, protože je drahý (1400Kč, ale když si to spočítáte, že byste denně měli mít maso či rybu, nakonec to finančně vyjde v podstatě stejně) a už jednou jsem vyzkoušela koktejy od firmy Wellness, které mi nijak zvlášť zhubnout nepomohly. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem si koktejl koupila. Spolu s koktejlem jsem si u této firmy koupila tablety Pro Balance na vyrovnání pH v těle (správné pH je základem hubnutí).
Nejdříve jsem si říkala, že to vyjde nastejno, když budu jíst 6krát denně vyváženou stravu, ale pak jsem si uvědomila, že když jsem to takhle dělala, tak že mě opravdu nebaví si všechno jídlo vážit a počítat kcal a ještě přemýšlet o tom, jestli jsem snědla všechny živyny, které bych měla atd, proto jsem se rozhodla pro tento koktejl. Naprosto mi vyhovuje, je v něm vše, co potřebuji. Neříkám, že kromě koktejlu nejím nic jiného, ale jím ho alespoň 2krát za den (oběd a večeře). Protože jsem na sladké, tak si ráno dávám ovoce, ke svačině většinou taky ovoce či zeleninu nebo jogurt (samozřejmě vše v menším množství), pak si dám koktejl, poté zas nějakou malou sváču a potom znovu koktejl, a pak kdyžtak ještě nějakou malou sváču, nejlépe zeleninu (vše v rozmezí cca 2-3h).
Prostě, když chce člověk zhubnout, musí si odepřit sladkosti a tučná jídla, jinak to vážně nejde, ale díky koktejlu, ve kterém jsou všechny živyny, chutě prakticky nemám. Snažím se cvičit aspoň 4krát týdně a to 20-30km na rotopedu + 45min cvičení s DVD(hubněte s MF dnes 2008-Do kondice s Vaškem Krejčíkem).
Teď si říkáte, co je na těch koktejlech tak zázračného, když se u toho člověk musí ještě tak dřít.
Zázračný určitě není, ale díky němu konečně hubnu a mám zajištěnou potřebnou výživu. Dříve, když jsem se snažila nejíst, deficit nějaké potřebné živiny se začal projevovat např. na špatných vlasech, pokožce, pleti, energii atd, sice mi váha ukázala o nějaký to kg míň, ale za jakou cenu. Stejně pak jsem si vzala o trochu jídla víc a hned jsem začala přibírat.
Koktejl užívám 25dní, za tu dobu se mi podařilo zhubnout 5,4kg.
Hubnutí s koktejlem má 3 fáze.
V 1.fázi se musí upravit pH v tělo pomocí Pro Balance tablet.
Ve 2.fázi užíváme stále tablety a začneme pít koktejl.
3.fáze-udržovací, nastane tehdy, až na sobě nebudeme vidět žádné hubnoucí výsledky. To znamená, že jakmile přestaneme hubnout, vysadíme koktejl a místo něho začneme jíst normální stravu (maso,ryby). Bohužel, tady to vážení jídla budete muset přežít-) Tahle fáze musí trvat stejně dlouho, jako fáze 2. a to proto, abychom předešli jojo efektu.
Pokud chceme ještě hubnout, opakujeme 2.fázi, poté zase 3.fázi pro udržení výsledku. Po celou dobu se ale nesmí jíst sladkosti, tučná jídla, brambory, těstoviny, rýže, chleba.
Vše záleží na vás a vaši pevné vůli. Když jsem si prvně přečetla, co všechno bych neměla jíst,a že v podstatě nezbylo skoro nic, co jíst můžu, řekla jsem si, že to nemůžu vydržet ani týden, teď už je 4.týden a já stále naprosto nemám problém se udržet-)..
Tak pokud budete mít nějaký dotaz, určitě napište-)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Dieta a hubnutí ženy

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ahoj holky
    od Návštěvník » pát čer 08, 2012 10:01 am
    0 Odpovědi
    1289 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pát čer 08, 2012 10:01 am
    Dieta a hubnutí ženy
  • Ahoj holky
    od Návštěvník » stř srp 15, 2012 3:01 pm
    0 Odpovědi
    1235 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř srp 15, 2012 3:01 pm
    Dieta a hubnutí muži
  • Ahoj holky
    od Návštěvník » sob srp 18, 2012 3:03 pm
    0 Odpovědi
    1197 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob srp 18, 2012 3:03 pm
    Dieta a hubnutí ženy
  • Ahoj holky,
    od Návštěvník » sob zář 01, 2012 11:02 pm
    0 Odpovědi
    1124 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    sob zář 01, 2012 11:02 pm
    Dieta a hubnutí ženy
  • Ahoj holky
    od Návštěvník » stř zář 05, 2012 3:04 am
    0 Odpovědi
    1284 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř zář 05, 2012 3:04 am
    Dieta a hubnutí muži

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron