Skrýt reklamu

Zdravím Vás

Informace a diskuze o hubnutí pro ženy.

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Zdravím Vás

Příspěvekod Návštěvník » pát zář 07, 2012 3:03 pm

Zdravím Vás, ohledně hubnutí povídat, to bychom tu mohli být dlouhé hodiny. Osobně mám zkušenosti s hodně metodami, ovšem vybírám si takové způsoby hubnutí, abych do toho nemusela tahat mučivé dienty, neboť pro diety opravdu vybavena nejsem . Netvrdím ovšem, že občas nejím více zeleniny a ovoce místo sladkého.
Myslím, že revoluční metodou mimo strojových či ručních lymfodrenáží je cvičení v zábalech. Pokud jste na mateřské a nemáte možnost docházet do cvičícího studia a můžete si tedy zacvičit jen doma, tak mám odzkoušen skořicový zábal obalený igelitovou folií. Pokožku rychle prokrví a urychlí tak odtok nežádoucích tekutin (celulitida). Co jsem zjišťovala na internetu, tak nejlevnější jsem vyhledala na
Kód Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
na e-shopu, kde prodávají i pro domácí použití. Ty, které mohou navštěvovat cvičící studia tak si také mohou požádat o skořicový zábal. V některých studiích mají i jiné zábaly (to pro případ, kdyby byla žena na skořici alergická). Nechci tady dělat někomu reklamu, pokud máte některá z Vás zájem o doporučení studií (které mám odzkoušené na vlastní kůži), tak prosím napište. Věřte, že zhubnutí není tak těžké, jak to vypadá a není třeba se mučit dietami.
Hubnutí zdar!!!

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Dieta a hubnutí ženy

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron