Skrýt reklamu

PEGG: Pohyb je důležitý

Napište nám, co jste dnes jedli, co plánujete vařit. Podělte se s ostatními!!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

PEGG: Pohyb je důležitý

Příspěvekod Návštěvník » úte říj 09, 2012 3:00 pm

PEGG Pohyb je důležitý, ale na zhubnutí 1 kg je potřeba vydat cca 30 000 kJ, což je tak 30 hodin rychlé chůze, aerobiku atd. Tak mi to tak vychází, že za měsíc, kdy každý den budete cvičit hodinu, se zhubne 1 kg. Bez omezení jídla to nejde.
DADKA Pořad "Jste to co jíte" nesnáším. Nemám ráda ponižování už tak zamidrákovaných, neštasných lidí a patolízalské adrovování pana Nováka a paní Camjthamlové. Taky je to kšeft jak prase, za 4 návštěvy u p. Nováka zaplatíte 8000, -Kč. O tom, že to dělají na míru, k smíchu. Ano upraví počítačově propočty podle energie, co potřebujete bez ohledu na to, že z některých potravit se chce lidem zvracet.
Sama jsem tu jejich vysokoobjemovou dietní stravu zkusila, vydržela jsem 14 dní nadýmání, připadala si jak býložravec a ano zhubla a když jsem viděla jídlo, chtělo se mi zvracet. Co udělá v žaludku a střevech nestrávená zelenina - to nemusím rozvádět. smajlik - 34. Taky bych chtěla vidět účasníky pořadů po 2 a více letech. Mě se zatím osvědčila "dieta" podle Merrylinky.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Co jsem dnes snědl(a) ?? >>NOVÁ RUBRIKA<<

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků

cron