Skrýt reklamu

Radko, něco podobného mám doma. .-(

Napište nám, co jste dnes jedli, co plánujete vařit. Podělte se s ostatními!!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Radko, něco podobného mám doma. .-(

Příspěvekod Návštěvník » ned dub 07, 2013 11:02 pm

Radko, něco podobného mám doma. .-(
Ze 150 to šlo dolů na 115, a tehdy jsem říkal, kéž by to tam zůstalo. Bohužel ne, šlo to pomalu zase zpátky. Ano, je to v hlavě. Tehdy manželka chytla nějaký impulz, jedla tzv, zdravě, hýbala se ap. Jenže aby toho dosáhla, tak vůbec nesměla jíst ani kousek (opravdu ani ždibínek) pečiva, ani sladkého. Jenže tohle se asi po zbytek života vydržet nedá. Navíc hodně cvičila. Pak ji zradilo koleno, takže možnosti týrání těla se omezily.
Co se týká oné hlavy, tak zde je další příčina, protože řešíme určité životní situace, které se v jiných rodinách nemusí řešit a tak si mohu vybrat, jestli budu mít ženu tlustou nebo na psychině.
Ač to někteří považují za výmluvu, tak její otec a brácha váží stejně (dost zajímavé, každý žije jinde a jinak se stravuje), což asi svědčí o tom, že i genetika hraje svou roli.
Možné řešení by bylo něco na způsob léčení alkoholiků a narkomanů. Nechodit do práce a jako hlavní denní náplň - cvičení, racionální strava, lehké práce a relaxace, alespoň po nějakou dobu. To je bohužel utopie a hubení lidé se budou jistě rozčilovat, že to je problém každého z nás.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Co jsem dnes snědl(a) ?? >>NOVÁ RUBRIKA<<

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron