Skrýt reklamu

No já mam skoro to samý ::ano-ano:: ale mám děsný nánosy tuku pod pasem nad kyčlemi

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

No já mam skoro to samý ::ano-ano:: ale mám děsný nánosy tuku pod pasem nad kyčlemi

Příspěvekod Návštěvník » úte čer 04, 2013 3:02 am

No já mam skoro to samý ano-ano ale mám děsný nánosy tuku pod pasem nad kyčlemi, prostě tam, kde to přetejká přes ty kalhoty vysmaty ale ne jenom zezadu, ale i z boku, no hrůůůůza, takže všechny moje bokovky ted na mě vypadají dost děsně placici I zadek mi teď povyrostl, no postě tudle zimu jsem to přepískla.
No tukožravka fungovala, ale nijak zázračne, jíš jí furt a je to to samý, jako kdybys jedla furt jenom zeleninu usmev Pak jsem přidala jeden plátek tmavého chleba a 1 bílý jogurt.
Já vždycky zhubnu, ale jelikož miluju jídlo, tak zas naberu jakmile skončí sezóna plavek, no...nedokážu si upřít všechna jídla...jako nemusim chipsy, sladkosti, ale prostě typicky česká jídla, mňam ou-nou
Já začínám se zdravou výživou až teď, Šmakouna jsem tam viděla, ale nevím, co s ním, jsem zdravovýživový samouk drsnak
Jinak moje oblíbena věc ze zdravé výživi je sojogurt s müsli, po tom bych se utloukla smich Jenže je všechno děsně drahé -/

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron