Skrýt reklamu

Teda holky, Vy těm kilčům dáváte pěkně na frak

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Teda holky, Vy těm kilčům dáváte pěkně na frak

Příspěvekod Návštěvník » pon čer 10, 2013 11:02 pm

Teda holky, Vy těm kilčům dáváte pěkně na frak!!!! Super, moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kvetina Jen tak dál..
Já už jsem opět po nemoci ready a už mě ty chutě na sladké přešly.. Naštěstí!!!!! Mlsná je můj úhlavní nepřítel..
Dnes jsme měli vystoupení a kamarád mi nabízel brambůrky. Měla jsem na ně chuť, ale s díky jsem odmítla. radujici Tak mám ze sebe radost.. Jinak opět obden cvičím, papkám každé dvě hodinky -rozumně a těším se, až mi pěkně sednou ty kalhoty (oblečuje, to jo, ale ještě to není to pravé ořechové) Už aby to bylo ano-ano
Pár cm mám už dole, ale paradox je ten, že nehubnu v prsou.. Snad i tam trošinku sleze dolů, mám je krapet větší- 4ky. Spousta věcí mi není přes prsa a mám dost problémy sehnat dobrou podprdu... nastvany2Navíc jsem zkoušela běh, ale při něm mě prsa docela bolej- mršky moc poskakujou.. placici Takže na běh to nevidím..
Ještě k jídlu.. Nejhorší jsou obědy. Nevím, jak si s tím poradit.. Jezdím do školy docela daleko a když jím každé 2h, kolikrát mi vyjde oběd na dobu, kdy jsem ještě ve škole. Jenže já ne obědy nechodím (vařej tam příšerně) a abych si s sebou nosila z domu oběd- nemám to kde ohřát a studené to není ono... Nemáte s tím některá zkušenost? Nebo radu? A nebo se hold budu muset překonat a jíst studené obědy..?
Strašně mě baví se dívat, jaké máte úspěchy a vždycky mě to nakopne přesně do zadku... smich Řeknu si, že když dokážete sladkému odolat Vy, proč ne já... Moc děkuju, že tu jste a že radíte a pomáháte ostatním... kvetina
Přeju příjemný nedělní večer...

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 19 návštevníků

cron