Skrýt reklamu

To jo, to máš pravdu

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

To jo, to máš pravdu

Příspěvekod Návštěvník » čtv čer 13, 2013 3:01 pm

To jo, to máš pravdu.souhlas Myslím, že by mne to i bavilo, jenže u nás to není.ne-ne Máme tu jen samé aerobiky....placiciA ty já cvičit nesmím. ne-neNově otevřeli aqva aerobik, tak ten asi zkusím. souhlasStojí 80 Kč, tak to je docela dobrý. Oni to mít ani dražší nemůžou, tady by jim tam nikdo nešel, jsme moc malý město - 7 -8 tis obyvatel.souhlas
Odpovědět
Kamarádka nemá fotografii.
zuzu | 10.11.2007 0846

tak squashem posilis vse, zapojujes vsechny partie..nohy, zadek, ruce, mozekvysmatyaj.
Odpovědět
Kamarádka nemá fotografii.
Miky | 10.11.2007 0115

Tak to si nějak nedovedu pořádně představitvysmatyAle sqosh znám. Ještě jsem ho nehrála, ale znám ho.souhlasMám v okolí paní, která byla docela při těle a pak byla najednou fakt pěkná a říkala, že chodila na spining a a na sqosh. ano-anoJá teda spining neeeee...měla bych moc tlustý nohy, už teď mám svaly dost, ale hodně lidem to asi fakt pomáhá.souhlas
Odpovědět
Kamarádka nemá fotografii.
zuzu | 9.11.2007 2157

to je neco jako ,,squash,, me tada vic bavi squash, na ricochetu jsem byla jednou..jsi zavrena v mistnosti a mrskas mickem o vsechny steny, hlavni rozdil, teda co ja jako laik jsme vypozorovalausmevje ten ,ze muzes pri ricochetu bouchat i o strop, to u squashe nejde..souhlas....ale kdyz uz jit hrat, tak si myslim, ze aspon hodku..za pul hodky ze rozehrejes, sice z tebe leje ale po pul hodce to telo teprve zabira..
Odpovědět
Kamarádka nemá fotografii.
Miky | 9.11.2007 1439

Díky Ivet. kvetinaVěř, že si to moc přeju a Zuzi určitě taky. svatyA co to je za cvičení???? Nikdy jsem o tom neslyšela.stydlivka

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron