Skrýt reklamu

Přeji Vám dobrý den

Napište nám, co jste dnes jedli, co plánujete vařit. Podělte se s ostatními!!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Přeji Vám dobrý den

Příspěvekod Návštěvník » čtv úno 20, 2014 8:00 pm

Přeji Vám dobrý den, každý člověk je jedinečný a jediný svého druhu, proto také na každého působí jiný koncept hubnutí. Je spousta produktů, které by nám měli pomoct zhubnou, žádný ale nemusí být účinný pokud neupravíme celkově náš životní styl. Nespoléhejme pouze na produkty, ty jsou pouze nástroji ke zvýšení efektivity hubnutí, ale aby člověk mohl správně a efektivně shodit nějaké ty kila, musí celkově přizpůsobit nový zdravější styl také svému běžnému dennímu režimu a ten má každý nastavený jinak. Budu konkrétnější, např. Někdo pracuje jako dělník, nebo dělnice, takový člověk je více fizycky vytížen, u takového člověka bude průběh hubnutí rychleji viditelný, pokud upraví i svůj životní styl a po práci si ještě zajde např. zaběhat, nebo do fitka a tak podobně. Naopak u kancelářských prací to bude pomalejší, protože většinu dne prosedíme a tak spálíme méně kalorií. Někdo dělá přes den, někdo přes noc, někdo vůbec, někdo je v domácnosti s dětmi, jsme různí a pokud chceme vidět výsledky, musíme k těm perfektním produktům, přidat i lepší životní styl a nastavit ho i podle svého, běžného, denního režimu. Právě proto by si měl každý člověk nastavit svůj koncept hubnutí individuálně podle svého životního cyklu. Jenom pak bude naše hubnutí efektivní, třebas i bez produktů na hubnutí. Pokud by jste některý/rá chtěl/a poradit, mohu Vám poslat k nahlédnutí jak by měl vypadat správný koncept hubnutí. napište mi na petrhell@centrum.cz a já Vám ho pošlu emailem

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Co jsem dnes snědl(a) ?? >>NOVÁ RUBRIKA<<

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron