Skrýt reklamu

Tak to já znám, co jsou hormony...::placici::

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Tak to já znám, co jsou hormony...::placici::

Příspěvekod Návštěvník » stř čer 12, 2013 3:01 pm

Tak to já znám, co jsou hormony...placici
Já naštěstí na chutě ale netrpím. Když si řeknu ne, tak si nedám. Ty chlebíčky si dala, protože jsem si je dát chtěla. Byly to 60iny a běžně tyhle jídla nejím, takže jsem to nehrotila. souhlasAle třeba sladký jsem nikdy ráda neměla, tak mám asi trochu výhodu oproti tobě. A stoupla jsem na váhu a mám nahoře půl kila, no, tak to není tak zlý, ne? To zase zmáknu.
Ty bys potřebovala nemít doma nic, na čem ujíždíš a je to.souhlas
Tak já nevím, no, třeba běhat mi taky zakázali, ale já do toho šla a bolelo to jen občas a pak bych řekla, že se mi ta kolena dost zlepšila. Prý je to tím, že jsem posílila okolní svalstvo.
Jenže přímo aerobik nesmím, tam jsou ty pokleky, poskoky atd...to neudělám. Já ani nevstanu z dřepu, musím s pomocí rukou. Orthoped mi dokonce řekl, že přímo aerobikem jsem si ta kolena zničila. Dělala jsem ho cca od 13 let, pak byly nějaký pauzy, ale dělala jsem ho pořád. Pak mi vadil i na záda, krk atd....Kolena to dovršila a teď mám jít na operaci. Ten squash asi ne, to je asi taky o různých poklecích a držet se v nějaké poloze přes záběr kolen apod....To máš recht. Jo, nevím, jak se to píšestydlivka
Ale ten aqva aerobik zkusím. Těším se.
Tak papa.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron